Wspieramy WOŚP

Finał 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia 2020 r. W tym roku po raz drugi w zbiórce wzięli udział uczniowie naszej szkoły. A byli to: Oliwia Stypka i Wiktoria Rudnicka z 8a, Kornelia Woda, Oliwia Mundała, Gabriela Jaworska, Dawid Poliszak, Wiktor Zieliński, Urszula Wójcik, Oliwia Łosik, Julia Wilk, Mateusz Burdyl, Martna Chyćko i Emilia Kuzak z 8b oraz uczniowie z klasy 8c: Maja Chmielarz, Julia Hajdo, Klaudia Sambor, Kamil Płoński, Patrycja Sławek Gabriela Rogula, Eryka Brach, Wiktor Włodek, Aleksandra Krokosz, Adrian Wojciechowski, Mikołaj Biliński, Julia Chrabąszcz i Ignacy Bujak.

Ósmoklasiści kwestowali na terenie Brzeska. Kolorowe puszki szybko się zapełniały, a każdy darczyńca otrzymał czerwone serduszko – charakterystyczny symbol. Młodym wolontariuszom dziękujemy za zaangażowanie i aktywne wsparcie tej ważnej akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.