Ferie zdrowo i sportowo

W trakcie trwania ferii zimowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku odbyło się w dniach od 14.01.2019 do 18.01.2019 zimowisko, organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójeczka” Brzesko. Uczniowie korzystali z wielu ciekawych form wypoczynku. W ofercie znalazły się takie atrakcje jak: wyjście do kina, na kręgle, do Regionalnego Centrum Kulturalno Bibliotecznego, na basen, do Straży Pożarnej. Odbywały się również interesujące zajęcia w szkole np.: karaoke, kodowanie na dywanie, gra w podchody, eksperymenty naukowe. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z robotyki, w konkursie – „ Mam talent”, w trakcie którego uczestnicy otrzymali upominki oraz w zajęciach sportowych na hali: Aikido, ćwiczenia ruchowe, ogólnorozwojowe, gry zespołowe, zawody sportowe, aerobic. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor.