ZABAWA ANDRZEJKOWA

Dnia 22 listopada w naszej szkole zapanowała magiczna atmosfera.  A to za sprawą długo wyczekiwanej zabawy andrzejkowej.  Z tej okazji na hali sportowej dla uczniów została zorganizowana dyskoteka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na uczestników zabawy czekały także stanowiska z wróżbami, na których można było zasięgnąć porad dotyczących przyszłości, dowiedzieć się, jakie niespodzianki czekają w nadchodzącym roku szkolnym, a nawet poznać imię swojego przyszłego męża lub przyszłej żony. Nie zabrakło także  tradycyjnej zabawy, jaką jest lanie wosku przez klucz. Organizatorami wydarzenia byli nauczyciele, Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę. Oby więcej takich magicznych chwil!