Dni Otwarte PSP NR 3 2015

12 marca 2015 w godzinach popołudniowych odbędzie się w naszej szkole Dzień Otwarty. Rodziców oraz naszych przyszłych uczniów zapraszamy  do uczestniczenia w lekcjach otwartych prowadzonych we wszystkich klasach I – VI. W tym roku razem z uczniami „Trójki” będzie można m.in. obserwować oznaki nadchodzącej wiosny, przypomnieć sobie ulubione baśnie z dzieciństwa oraz pogłowić się nad logicznymi zagadkami. Lekcje przybiorą różnorodne formy: od zajęć manualnych, poprzez turnieje wiedzy aż po prezentacje projektów edukacyjnych.  Wiele z nich  zostanie przeprowadzonych z użyciem sprzętu multimedialnego, w tym tablic interaktywnych. Odwiedzający poznają również talenty naszych uczniów, którzy w części artystycznej zaprezentują m. in. tańce towarzyskie, spektakl teatralny oraz pokaz Aikido.

Dzień Otwarty jest również świetną okazją, by zajrzeć do sal lekcyjnych i zapoznać się z bazą dydaktyczną placówki. Będzie można przyjrzeć się bliżej ofercie edukacyjnej szkoły, szerokiej gamie zajęć pozalekcyjnych, osiągnięciom naszych uczniów, a także porozmawiać z pracownikami szkoły. Wszystko to w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku.

Godz. 9.30II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Świetlicowej dla klas I – III (sala gimnastyczna)

Godz. 14.30 spektakl pt. „Little Red Riding Hood”  przygotowany przez Koło Teatralne Języka Angielskiego  (sala gimnastyczna)

Godz. 15. 00 – 15.45 : lekcje otwarte w klasach I i IV

W sali gimnastycznej: 15.30 – ślubowanie Zuchów

Godz. 16.00 – 16.45 : lekcje otwarte w klasach II i V

W sali gimnastycznej: 16.00 – pokaz Aikido , 16.40 – pokaz taneczny klasy III C .

Zajęcia dodatkowe: 16.00 – zajęcia ruchowe z elementami treningu integracji sensorycznej (sala do gimnastyki korekcyjnej) 16.00 – logorytmika z klasą I, s. 13.

Godz.  17.00 – 17.45 : lekcje otwarte w klasach III i VI

W sali gimnastycznej: 17.00 – pokaz taneczny klasy II C , 17.30 –  spektakl przygotowany przez Koło Teatralne MISZMASZ, 18.00 – występ muzyczny

Od godziny 15.00 zapraszamy wszystkich odwiedzających do jadalni na słodki poczęstunek i multimedialną prezentację szkoły.

Szczegółowy harmonogram Dnia Otwartego  klasy 1-3 , klasy 4-6

Serdecznie zapraszamy!