Dzień Ziemi 2022

Dzień Ziemi w tym roku obchodzony jest pod tematem przewodnim INWESTUJEMY W NASZĄ PLANETĘ . Z tej okazji uczniowie wykonali zdjęcia, prezentacje, które przedstawili na lekcjach. Dali przykład tego, jak sami dbają o naszą planetę. Klasy wzięły udział w lekcjach, na których uczniowie rozmawiali o zagadnieniach związanym z klimatem. Środowisko, w którym żyjemy, jest naszym miejscem na ziemi, a my jesteśmy częścią przyrody. Żeby dobrze i bezpiecznie żyło się nam, zawsze należy zacząć od sprzątania „własnego podwórka”. W naszej szkole od najmłodszych lat edukujemy dzieci, aby każdy uświadomił sobie, że tylko odpowiedzialne działania przyczynią się do zmniejszenia degradacji środowiska.  Wszyscy chcemy żyć w czystym środowisku, dlatego w naszej szkole zaszczepiamy zawsze, w każdym zachowania proekologiczne.