Oddziały przygotowawcze dla uczniów z Ukrainy w PSP1 i LO w Brzesku

Informujemy, że w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Brzesku przy ul. Głowackiego 57 organizuje się  oddziały przygotowawcze dla dzieci przybywających z Ukrainy: od klasy 0 do klasy VIII. Zapisów można dokonywać w sekretariacie szkoły, w którym dostępne są wnioski o przyjęcie ucznia do szkoły (wnioski można również pobrać na stronie internetowej: psp1.brzesko.pl). Szczegółowych informacji udziela dyrektor placówki.

Шановні Громадяни України, звертаємо Вашу увагу, що в 1 публічній початковій школі м. Бжеско, яка знаходиться за адресою вул. Głowackiego 57, організовуються підготовчі відділення для дітей від 0 до 8 класу, які приїжджають з України. Запис можна здійснити безпосередньо в офісі (секретар’яті) школи, де є доступні заяви про вступ до школи.
Запис також можна здійснити через Інтернет. Необхідні документи ( заяви) можна завантажити на сайті: psp1.brzesko.pl
Детальну інформацію надає директор школи.

(INFORMACJA ZACZERPNIĘTA ZE STRONY URZĘDU MIEJSKIEGO W BRZESKU)

Starostwo Powiatowe w Brzesku informuje, że od 14 marca 2022 r. w Liceum
Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Brzesku
zostaje otworzony oddział
przygotowawczy dla młodzieży z Ukrainy
.
Celem utworzenia klasy jest przygotowanie uczniów do pobierania nauki w Polsce
oraz funkcjonowanie w nowym społeczeństwie poprzez naukę języka polskiego i innych zajęć
edukacyjnych.Szczegółowe informacje można uzyskać w Liceum Ogólnokształcącym im.
Mikołaja Kopernika w Brzesku, ul. Gen. LeopoldaOkulickiego 2, 32-800 Brzesko, tel. (14) 68
63 837, e-mail:sekretariat@lobrzesko.edu.pl
Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły młodzież z Ukrainy.

Повітове староство в Бжескуінформує, що з 14 березня 2022 р. в
Загальноосвітньому Ліцеї ім. Миколи Коперника в Бжеску відкривається підготовче
відділення для молоді з України.
Метою створення класу є підготовка учнів до навчання в Польщі та
функціонування в новому суспільстві шляхом вивчення польської мови та інших
освітніх заходів.Детальну інформацію можна отримати в Загальноосвітньому Ліцеї ім.
Миколи Коперника в Бжеску, вул. Генерала Леопольда Окулицького 2, 32-800 Бжесько,
тел. (14) 68 63 837, електронна пошта: sekretariat@lobrzesko.edu.pl
Щиро запрошуємо до нашої школи молодь з України.

(INFORMACJA ZACZERPNIĘTA ZE STRONY STAROSTWA POWIATOWEGO W BRZESKU)