Kartka Urodzinowa dla Blanki

Kochani, 20 września Blanka obchodziła swoje 4 urodziny, z tej okazji w naszej szkole zorganizowana została akcja „Kartka Urodzinowa dla Blanki”. Przypomnę tylko, że dziewczynka jest bardzo chora i nie potrzebuje pieniędzy. Jej ogromnym marzeniem było otrzymanie mnóstwa kart urodzinowych. W akcję zostali zaangażowani uczniowie klas 1-3, którzy zostali poproszeni o przygotowanie własnoręcznie zrobionych kartek urodzinowych. To co wydarzyło się w szkole, przerosło wszelkie oczekiwania. Zostałam zasypana setką kartek i listów, pojawiły się maskotki, książeczki, kolorowanki i wielki balon- dinozaur, bo Blanka kocha dinozaury.

Po zebraniu prezentów, wspólnie z uczniami zapakowaliśmy wszystko do dużych pudełek.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Następnego dnia postanowiłam zawieźć upominki Blance do Jej rodzinnego domu w Zalasowej. Zapukałam do drzwi. Otworzyła mi uśmiechnięta Pani. Zapytałam czy zastałam Blankę, bo mam Jej coś do przekazania od uczniów naszej szkoły. Wtedy w drzwiach pojawiła się mała, uśmiechnięta dziewczynka. Jak iskierka. Zaproszono mnie do środka. Poznałam Blankę i Jej mamę. Przekazałam serdeczne życzenia od nas wszystkich i wręczyłam pudła z upominkami. Blanka radośnie rozpakowywała prezenty, a nad jej główką unosił się wielki balon- dinozaur. Była szczęśliwa.

Drodzy Rodzice, Dzieci, Babcie, Dziadkowie i Nauczyciele, dziękuję z całego serca za tak ogromny odzew z Waszej strony. Jesteście niesamowici. Czynienie dobra to wspaniały dar, który nas uszlachetnia, ale co najważniejsze rozwesela zatroskanych, smutnych i cierpiących. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Koordynator akcji:
Izabella Czernecka