Międzynarodowy Dzień Kropki w „Trójce”

W środę 15 września z inicjatywy samorządu szkolnego uczniowie naszej szkoły świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki. Ta inicjatywa ma pobudzać kreatywność i pomysłowość uczniów oraz zachęcać ich do tworzenia. Niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent, a Dzień Kropki jest pretekstem do pokazania go światu.

Inspiracją do obchodów tego dnia była książeczka amerykańskiego pisarza i ilustratora P. H. Reynoldsa. Opisał w niej małą Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swojej możliwości.

Nasi uczniowie i nauczyciele wyciągnęli kropkowane ubrania z szaf, a niektórzy przygotowali je samodzielnie! Zapraszamy do obejrzenia galerii powstałej w tym dniu.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta