Witajcie wakacje!

24 i 25 czerwca uczniowie naszej szkoły zakończyli kolejny rok nauki. Dla wielu z nas był to czas trudny i wymagający wielu poświeceń́. Nasi ósmoklasiści w niecodziennych warunkach musieli przygotowywać́ się̨ do egzaminów. Pozostali uczniowie, nauczyciele i rodzice mierzyli się̨ z wieloma trudnościami technicznymi i edukacyjnymi. Dlatego też przyszedł czas na zasłużony odpoczynek, by we wrześniu z nową energią przyjąć́ kolejne wyzwania i rozpocząć́ następny rok nauki.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną i reżim sanitarny nie mogliśmy wszyscy spotkać się na uroczystej akademii w hali sportowej. Tegoroczne pożegnanie miało charakter nieco bardziej kameralny i ograniczyło się do spotkań uczniów z wychowawcami. W salach lekcyjnych uczniowie obejrzeli film prezentujący działalność szkoły w minionym roku, a następnie wychowawcy wręczyli świadectwa, dyplomy i nagrody książkowe.

Tegorocznym Absolwentom życzymy, aby odważnie szli w świat, realizowali marzenia, osiągali cele i byli szczęśliwi.

Wszystkim życzymy cudownych wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta