Stypendia Burmistrza Brzeska

16 grudnia w hali sportowej naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Brzeska. Wśród wyróżnionych znalazło się 38 uczniów i absolwentów brzeskiej „trójki”, który osiągnęli znaczące sukcesy w dziedzinach naukowych, artystycznych i sportowych w roku szkolnym 2019/2020. Burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha, osobiście pogratulował zdolnej młodzieży i podkreślił, że jest pod wrażeniem pasji i osiągnięć stypendystów.

Uroczystość uświetniły wspaniałe występy wokalne uczennicy klasy 7 a – Julii Zelek oraz naszych ubiegłorocznych absolwentek – Julii Chrabąszcz, Kornelii Wody oraz Rozalii Zelek.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą osiągnięcia uczniów z PSP nr 3.

Zapraszamy także do galerii z uroczystości.