Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty!

1 września 2020 roku w naszej szkole oficjalnie powitaliśmy nowy rok szkolny. Było to szczególne wydarzenie, gdyż po kilku miesiącach pracy zdalnej wróciliśmy do stacjonarnej nauki w murach szkoły. Ze względu na pandemię i konieczność zachowania dystansu nie spotkaliśmy się tradycyjnie w hali sportowej na uroczystej akademii. Tym razem uczniowie powędrowali bezpośrednio do swoich sal, gdzie spotkali się z wychowawcami oraz kolegami i koleżankami. Tam otrzymali szczegółowe informacje na temat organizacji pracy w nowych warunkach oraz zostali zapoznani z procedurami bezpieczeństwa. Kilka ciepłych słów powitania skierowała do całej szkolnej społeczności pani dyrektor – Dorota Wójcik, która, korzystając z platformy komunikacyjnej, połączyła się online z wszystkimi klasami. Osobiście powitała natomiast pierwszoklasistów i ich rodziców, dla których to była z pewnością wyjątkowa chwila.

Jesteśmy dobrej myśli, że ten rok szkolny będzie dla nas wszystkich pomyślny i owocny w nauce! Powodzenia!