Gminne i Powiatowe Biegi Przełajowe

24 września 2019 roku rozpoczęliśmy cykl zawodów lekkoatletycznych. W pierwszych zawodach   gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych rywalizowaliśmy z siedmioma szkołami  z gminy. W kategorii Igrzyska Dzieci nasza szkoła zajęła II miejsce zarówno chłopcy jak i dziewczęta. A w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy  z naszej szkoły zdobyli I miejsce natomiast dziewczęta z tego rocznika  II miejsce.  Uczniowie  biegali na dystansach 8×800 m dziewczyny, chłopcy 8x1000m.

Tym sposobem awansowaliśmy do  zawodów powiatowych, które odbyły się na stadionie w  Czchowie 27.09.2019.  Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku.  Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwał sędzia główny zawodów Zbigniew Chyl.   W imprezie wzięło udział 260 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe w dwóch kategoriach wiekowych ID i IMS.

Uczniowie naszej szkoły nie przestają zadziwiać swoimi umiejętnościami sportowymi. Podczas trwania Sztafetowych  Biegów  Przełajowych chłopcy z rocznika 2005 udowodnili, że należą do najlepszych biegaczy w powiecie. Rocznik młodszy  chłopców i dziewcząt   pokazał, że też potrafi zawalczyć i stanęli  na podium  zajmując II miejsca.

WIELKIE GRATULACJE I PODZIĘKOWANIE ZA SPORTOWĄ POSTAWĘ!