Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III „Poeci dzieciom”2019

Dnia 18 marca 2019 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski z cyklu „Poeci dzieciom” dla klas I-III  poświęcony poezji Joanny Papuzińskiej.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I –III. Został on przeprowadzony w trzech grupach wiekowych. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom swoich umiejętności recytatorskich. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem przedstawili przygotowane przez siebie wiersze.

Z każdej grupy, komisja konkursowa w składzie: pani Anna Gaudnik, pani Karina Legutek oraz pani Renata Gałek, wyłoniła zwycięzców.

Najlepszymi okazali się:

Klasy I:

I miejsce – Milena Morawiec kl. I D , II miejsce – Lena Zych  kl. I C, III miejsce – Konstanty Bujak kl. I B,Wyróżnienie  – Aniela Kołodziej Kl. I C

Klasy II :

I miejsce – Lena Krzywacka kl. II A, II miejsce – Julia Kostrzewa kl. II A, III miejsce –  Wiktor Multan kl. II A, Wyróżnienie : Antonina Szydłowska – Jeleń kl. II d, Martyna Śliwa kl. II d

Klasy III :

I miejsce – Milena Wójcik kl. III B, II miejsce – Karol Kura kl. III A, III miejsce – Joanna Przybyś kl. III A, Wyróżnienie : – Artur Kopeć kl. III B

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i solidne przygotowanie się do konkursu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorki konkursu: Anna Duch, Katarzyna Nalepa