Dzień Babci i Dziadka 2019 rok

Wychowankowie świetlicy bardzo kochają swoje babcie i swoich dziadków, dlatego z okazji ich święta  samodzielnie przygotowali dla nich drobne upominki. Prezenty zostały wręczone 5 lutego. W tym dniu uczniowie i nauczyciele świetlicy przedstawili współczesną wersję bajki     o Kopciuszku. W roli Kopciuszka wystąpiła Marta Adamczyk, macochę zagrała Magda Idzik, dwie córki rozkapryszone to Renata Gałek i Oliwia Łukowicz, królewicza zagrał Michał Seremak, wróżkę Inez Sumara, króla Leon Karaś, służącego, który znalazł bucika kopciuszka zagrał Wojtek Handzlik. Historię tę opowiadała Katarzyna Błędowska. Na całością czuwała Lucyna Szot. W czasie występu zaprezentowały się także nasze szkolne cheerleaders, pod kierunkiem Marty Pudełek  a dzieci wraz ze swoimi gośćmi zostały zaproszone na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek, który zapewnili Piotr Duc oraz Dorota Król. Święto Babci i Dziadka jest na stałe wpisaną w repertuar imprez świetlicowych .