Dzień Życzliwości i Pozdrowień 2018

21 listopada tradycyjnie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić, jak ważne jest okazywanie sobie nawzajem szacunku, serdeczności i mówienie miłych słów.

Tego dnia w szkole było żółto i radośnie.  Zaraz przed pierwszą lekcją, przy wejściu do szkoły, na nauczycieli, rodziców i uczniów czekali harcerze, którzy obdarowywali wchodzących słodkim upominkiem, zdrową przekąską i dobrym słowem. W tym dniu działała również poczta harcerska, która zbierała kartki z pozdrowieniami i przekazywała adresatom.  Uczniowie włączyli się także do wspaniałej akcji – napisali kartki z serdecznymi pozdrowieniami dla Oliwki. Wiele z tych pocztówek dzieci wykonały własnoręcznie. Wyglądały one naprawdę pięknie! Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za przygotowanie kartek. Na pewno sprawią one adresatce wiele radości.