Podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas pierwszych

Podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego kl.I  „Bezpieczni w ruchu drogowym”

Koordynatorzy konkursu: Dorota Wojtyś, Judyta Multan

Rozpoczęta jeszcze w październiku kolejna edycja Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas pierwszych „Bezpieczni w ruchu drogowym” znalazła swój ostateczny finał w dniu 26 listopada 2018 roku. Wtedy to komisja w składzie: p. Dorota Wojtyś, p. Judyta Multan i p. Janina Górska wybrała i nagrodziła 6 prac spośród 36, które wpłynęły na konkurs. Komisja przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę: zgodność z tematem i zasadami ruchu drogowego, oryginalność i inwencję twórczą, ogólne wrażenie estetyczne, samodzielność wykonania pracy. Laureatami konkursu zostali: Grzegorczyk Maja kl.1a, Dyba Marcelina kl.1b, Wielgosz Dominik kl.1c, Mrówka Karolina kl.1c, Mróz Olaf kl.1d i Sowa Seweryn kl.1d.

Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się podczas uroczystego apelu w obecności społeczności szkolnej.

Celem konkursu było jako co roku przypomnienie uczniom podstawowych zasad ruchu drogowego, a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa dzieci poruszających się po drogach.

Dziękujemy wszystkim uczniom klas pierwszych, którzy wzięli udział w konkursie, a ich nauczycielom wychowawcom za przygotowanie do konkursu.

Dorota Wojtyś