Zbiórka krwi i rejestracja dawców szpiku – podsumowanie.

Akcja krwiodawstwa, która odbyła się w szkole 18.11.2018r przyciągnęła bardzo dużo chętnych. Zarejestrowanych było około 130 osób;  94 oddały krew (w sumie prawie 42 litry!) a 9 zostało wprowadzonych do bazy potencjalnych dawców szpiku.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia – bez Was nie udało by się tego zrobić! Jesteście świetni! Dziękuję też wszystkim, którzy przyszli i wytrwali w tej długiej kolejce – nie ważne czy udało się oddać krew czy nie – liczy się chęć i poświęcenie swojego wolnego czasu dla dobra innych.

Podziękowania i  podziw dla ekipy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Krakowa za działanie do samego końca. Zostali z nami prawie do godziny 19, mimo iż koniec zbiórki przewidziany był na 16. Pozdrowienia dla ekipy Charytatywnego Maratonu Zumby & Fitnessu, którzy w tym samym dniu w naszej szkole działali na rzecz Oliwki i Łukasza – zebrali prawie 20 tyś zł! Gratulujemy!