I miejsce w halowej piłce nożnej chłopców szkoł podstawowych

I miejsce w halowej pilce nożnej chłopców – etap gminny.

W czwartek 25.10.2018r. na hali przy szkole podstawowej nr 3 w Brzesku odbył się etap zawodów gminnych w halowej piłce nożnej chłopców klas podstawowych 4-6. W zawodach udział wzięło 6 drużyn, a w tym chłopcy reprezentujący naszą szkołę. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym aby wyłonić zwycięską drużynę, która w nagrodę otrzyma awans na etap powiatowy. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, a tym samym wygrali cały turniej. Wyniki naszej drużyny przedstawiają się następująco :

4:0 z PSP Porębą Spytkowska , 3:2 z PSP Jadownikami , 5:0 z PSP2 w Brzesku , 6:2 z PSP Okocim, 3:1 z PSP Jasień.

Skład drużyny SP3 Brzesko: Jakub Okas, Nikodem Mgłosiek, Kacper Sowa, Krystian Król, Nikodem Łukasik, Andrzej Rudnik, Jacek Zasadni, Dawid Koziński, Jakub Kuciel.

Etap powiatowy odbędzie się w poniedziałek  06.11.2018. w Czchowie.