Konkurs recytatorski „KIEDY MYŚLĘ OJCZYZNA”

Dnia 18 października 2018 roku z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, Katolicka Szkoła Podstawowa, Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące w Brzesku zorganizowały międzyszkolny konkurs recytatorski adresowany do młodzieży z klas VII i VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjalnych. Uczestnicy zaprezentowali wybrane wiersze o tematyce patriotycznej jednego z  poetów polskich tworzących w okresie od 1918r. do 2018r. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VII C:  Julia Chrabąszcz, Maja Zachara i Rozalia Zelek, których opiekunem była pani Justyna Krzywacka.

Z przyjemnością informujemy, iż laureatem I miejsce została Maja Zachara, natomiast Rozalia Zelek i  Julia Chrabąszcz uhonorowane zostały wyróżnieniem.