Halowa piłka nożna dziewcząt

I miejsce w halowej piłce  nożnej dziewcząt szkół podstawowych – etap gminny.

W środę 17.10.2018r. na hali przy szkole podstawowej nr 3 w Brzesku odbył się etap zawodów gminnych w halowej piłce nożnej dziewcząt klas podstawowych 4-6. W zawodach udział wzięło 5 drużyn, a w tym dziewczęta reprezentujące naszą szkołę. Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym aby wyłonić zwycięską drużynę, która w nagrodę otrzyma awans do etapu  powiatowego. Nasza drużyna wygrała wszystkie 4 spotkania, a w dodatku bez straty gola w całym turnieju. Wyniki naszej drużyny przedstawią się następująco : 1:0 z PSP Porębą Spytkowska , 3:0 z PSP Jadownikami , 1:0 z PSP2 w Brzesku , 3:0 z PSP Mokrzyska.

Skład drużyny SP3 Brzesko: Kamila Rosa, Wiktoria Migdał, Lilla Mikulińska, Julia Palej, Nina Gagatek, Julia Cieśla, Natalia Stachowicz, Dagmara Wolak, Karolina Płachta.

Etap powiatowy odbędzie się w poniedziałek 29.10.2018r  w Szczurowej.