Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon na oddziale dziecięcym!

W ostatni czwartek (18.10.2018r.) na oddziale dziecięcym gościliśmy animatorów z Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon. Pokaz prowadziła pani Magdalena Chrobaczyńska – Dylag oraz pan Karol Wnuk. Podczas godzinnych warsztatów mogliśmy obserwować ciekawe eksperymenty i brać udział w doświadczeniach. Animatorzy oprócz świetnej zabawy przekazali dzieciom w prosty, lekki sposób sporą ilość wiedzy. Fantastyczna atmosfera udzieliła się również rodzicom naszych pacjentów oraz personelowi, którzy z uwagą przyglądali się całemu pokazowi. Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie i panu Karolowi za ciekawe zajęcia, a Centrum Nauki Cogiteon życzymy dalszych sukcesów i kolejnych udanych projektów. Pozdrawiamy, nauczyciele z oddziału dziecięcego.