Biegi sztafetowe

Dnia 27.09.2018 r. na Miejskim Stadionie Okocimskiego w Brzesku odbyły się  gminne zawody lekkoatletyczne – biegi sztafetowe dla szkół podstawowych. Szkołę Podstawowa nr 3 reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców w składzie:

Skład dziewcząt: Gargul Anna, Karaś Emilia, Siudut Katarzyna, Płachta Karolina, Rosa Kamila, Sambor Klaudia, Sowa Amelia, Stypka Oliwia, Żak Emilia, Chmielarz Maja.

Skład chłopców: Okas Jakub, Rabiasz Patryk, Król Krystian, Śliwiński Szymon, Góra Bartosz, Klimek Maksymilian, Sroga Adrian, Zasadni Jacek, Świerczek Sebastian, Olchawa Jakub.

Nasi uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją notując się na II miejscu zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców. Ta pozycja pozwoliła naszym uczniom na udział w zawodach powiatowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkimi uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.