Witaj szkoło! – punkt filialny przy SP ZOZ w Brzesku

Za nami już wakacje i rozpoczęcie roku. Czas skupić się na nauce i systematycznej pracy. Czasem jednak zdarza się, że wraz z jesienią przychodzą różne nieproszone wirusy i bakterie, które mogą spowodować, że będziecie musieli spędzić kilka dni w naszym szpitalu. Jeśli tak się stanie, to nie martwcie się. Personel szpitalny jest bardzo miły, a dla przedszkolaków oraz  uczniów szkół podstawowych i gimnazjum organizujemy różnego rodzaju zajęcia m. in. zajęcia dydaktyczne, plastyczne, lekcje biblioteczne a także zapraszamy do naszej mini biblioteki. Znajdziecie tu nie tylko lektury i podręczniki szkolne, ale również ciekawe książki adresowane dla dzieci i młodzieży.

Pozdrawiam i życzę zdrowia oraz wytrwałości w nowym roku szkolnym ; nauczyciel oddziału filialnego Judyta Multan.