POŻEGNALIŚMY ROK SZKOLNY 2017/2018

Kolejny rok szkolny już za nami.  Nadszedł upragniony przez wszystkich uczniów czas beztroskich wakacji. Zanim jednak udaliśmy się na zasłużony odpoczynek, uroczyście pożegnaliśmy mijający rok.

22 czerwca w hali sportowej zebrali się uczniowie klas 0 – VII, nauczyciele , pracownicy obsługi. Przybyli także rodzice i zaproszeni goście. Na początku pani dyrektor Dorota Wójcik podziękowała wszystkim uczniom za trud i wysiłek, jaki włożyli w zdobywanie kolejnych tajników wiedzy, nauczycielom za sumienną pracę, rodzicom za współpracę i wspieranie działań szkoły. Następnie, zwracając się do młodzieży, apelowała o rozsądne  i bezpieczne korzystanie z wakacji.  Gratulacje i życzenia udanego odpoczynku złożyli również: Przewodniczący Rady Miejskiej – pan Krzysztof Ojczyk, Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójeczka” Brzesko – pani Joanna Fidelus oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Agnieszka Mastalska – Sowa.

Pani dyrektor pożegnała także nauczycieli, którzy kończą pracę w naszej szkole. Podziękowała za wiele lat efektywnej pracy pani Elżbiecie Multan – nauczycielowi  edukacji wczesnoszkolnej oraz księdzu Maciejowi Śmigaczowi. Z placówką pożegnały się także panie pracujące w obsłudze – pani Maria Dzień i pani Józefa Zrywacz.

Następnie przyszedł czas na odczytanie przez panią dyrektor nazwisk uczniów wpisanych do Złotej Księgi, po czym obejrzeliśmy okraszoną humorem część artystyczną przygotowaną przez klasy: V b, VII a, VII b pod kierunkiem pani Agnieszki Kraj i pani Agnieszki Leś (dla klas IV – VII) oraz klasy: I a i I b pod kierunkiem pani Izabelli Czerneckiej i pani Marzeny Rzenno (dla klas 0 – III).  Całość pięknie dopełniały wakacyjne piosenki wykonane przez szkolny chór pod batutą pani Barbary Zelek oraz widowiskowy pokaz tańców podopiecznych pani Doroty Thomas.

Po uroczystej akademii uczniowie udali się na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami  po odbiór świadectw szkolnych, dyplomów i nagród książkowych.

Wszystkim życzymy wakacyjnych radości: słońca, podróży, bezpiecznych przygód, i odpoczynku.