STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

21 czerwca 2018 r. w godzinach popołudniowych w murach Regionalnego Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku odbyła się wyjątkowa uroczystość, na którą przybyli uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami. Wtedy właśnie nastąpiło uroczyste wręczenie stypendiów ufundowanych przez Przewodniczącego Rady Miejskiej pana Krzysztofa Ojczyka oraz Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójeczka” Brzesko.

Na początku pani dyrektor Dorota Wójcik powitała wszystkich zebranych i zaprosiła do obejrzenia  prezentacji podsumowującej dorobek „trójki” w minionym roku szkolnym. Było to niezwykłe kilkanaście minut wspomnień i wzruszeń, które wywołały uchwycone na fotografiach ważne wydarzenia mające miejsce w naszej szkole: akademie, zabawy, wycieczki, konkursy… Następnie Przewodniczący Rady Miejskiej pan Krzysztof Ojczyk wręczył stypendia za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia oraz pogratulował wyróżnionym uczniom i ich rodzicom Następnie kolejnych wrażeń dostarczył zebranym zjawiskowy spektakl „Kaja i Gerda” przygotowany przez szkolne koło teatralne „Miszmasz”.

W dalszej kolejności przyszedł czas na uhonorowanie wybitnych sportowców z naszej placówki. Stypendia za wybitne osiągnięcia w tej dziedzinie wręczyła pani Joanna Fidelus – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójeczka” Brzesko. Na zakończenie uroczystości na scenie pojawili się uczniowie, którzy na koniec roku uzyskali bardzo wysokie średnie ocen – powyżej 5,5, i wraz z rodzicami odebrali gratulacje z rąk pani dyrektor i Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Agnieszki Mastalskiej – Sowy.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych stypendystów. Wszystkim serdecznie gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Stypendium naukowe 2018 r                            Stypendium sportowe 2018 r