Rozstrzygnięcie konkursu „Jak mogę chronić środowisko?” – oddział filialny w SP ZOZ w Brzesku

W związku z przypadającym na 05.06 Światowym Dniem Ochrony Środowiska na oddziale dziecięcym został zorganizowany konkurs plastyczny pt. ”Jak mogę chronić środowisko?”. W konkursie udział wzięły przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Ze złożonych prac Komisja wyłoniła sześciu finalistów: miejsce I – Amelia i Konrad, miejsce II – Weronika, miejsce III – Oktawian i Dawid, wyróżnienie – Patrycja. Galerię zdjęć wygranych prac prezentujemy poniżej, a całą wystawę można podziwiać w holu głównym brzeskiego szpitala. Zwycięzcom gratulujemy wygranej – nagrody prześlemy pocztą. Dziękujemy wszystkim chętnym za udział w konkursie.