VII edycja Konkursu Plastycznego „Portret mamy”

VII edycja Konkursu Plastycznego „Portret mamy” organizowanego przez MOK w Brzesku.

Uczniowie naszej szkoły również i w tym roku malując portrety mam – królowych swoich domów i serc odpowiedzieli na VII już edycję konkursu plastycznego „Portret Mamy” ogłoszonego przez MOK w Brzesku. Jak poinformował organizator na konkurs wpłynęło ponad 300 prac plastycznych dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów gminy Brzesko. Wśród 30 nagrodzonych laureatów, których prace zwróciły uwagę jury, znalazło się 5 uczennic z naszej szkoły. W kategorii klas IV –VI Lilla Mikulińska i Katarzyna Hermaszewska z kl. 5a oraz Maria Adamczyk z kl. 4e, natomiast z klas VII nagrodzone zostały prace Katarzyny Batko i Emilii Kury z klasy 7a. Serdecznie gratulujemy!
Dorota Wojtyś