Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Jak co roku w naszej szkole świętujemy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji  8 maja odbyła się akademia,  w czasie której młodzież przypomniała najważniejsze fakty związane z tym wydarzeniem oraz oddala hołd twórcom konstytucji. Uroczystość  niosła  również ważne przesłanie dla nas wszystkich  – że  patriotyzm winniśmy pielęgnować w każdym dniu i jako naród tak żyć, żeby nasza ojczyzna rozwijała się duchem wolności, odpowiedzialności i wzajemnego szacunku.
Montaż słowno – muzyczny, który mogliśmy podziwiać w hali sportowej,  przygotowały klasy 4 b i 5 a pod kierunkiem pani Anny Gadowskiej i pani Eweliny Struzik. Patriotyczne pieśni zaśpiewał szkolny chór pod batutą pani Barbary Zelek. O dekorację sali zadbała pani Dorota Wojtyś.