„Be a Star”- IV Konkurs Piosenki Angielskiej

2 marca 2018 r. odbył się szkolny etap IV Konkursu Piosenki Angielskiej „Be a Star” zorganizowany przez p. Annę Gadowską, p. Lucynę Szot i p. Renatę Gałek.  Celami konkursu były prezentacja umiejętności wokalnych i językowych uczniów oraz propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę. Utwory wykonane przez uczestników były bardzo różnorodne. Swój talent i zdolności językowe soliści zaprezentowali w trzech kategoriach: klas IV, klas V oraz klas VI. Jury w składzie p. Marta Pudełek, p. Monika Piechowicz oraz         p. Renata Gałek postanowiło przyznać następujące nagrody:
Kategoria klas IV:
miejsce I: Kamila Górka,  miejsce II: Amelia Kozioł,  miejsce III: Wojciech Mardosz, wyróżnienie: Maja Gorzelak
Kategoria klas V:
miejsce I: Amelia Dadej,  miejsce II: Klaudia Dyba,  miejsce III: Julia Palej,
Kategoria klas VI:
miejsce I: Wiktoria Kica,  miejsce II: Kornelia Woda,  miejsce III: Klaudia Sambor,  wyróżnienie: Aleksandra Chruściel

Laureaci etapów szkolnych wzięli udział w konkursie międzyszkolnym, który odbył się dnia 14.03.2018 r. Uczniowie zaprezentowali się w dwóch kategoriach: klasy IV-V oraz klasy    VI-VII. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie p. Renata Kawula nauczycielka języka angielskiego, p. Magdalena Pudło również anglistka oraz p. Jakub Tota nauczyciel muzyki. Oprócz uczestników z naszej szkoły rywalizowali ze sobą uczniowie z: PSP w Mokrzyskach, PSP nr 2 w Jadownikach, PSP w Uszwi, PSP w Porębie Spytkowskiej,  PSP w Okocimiu, PSP nr 1 w Brzesku oraz PSP w Jasieniu. Po konkursowych zmaganiach jury wyłoniło zdobywców trzech miejsc oraz wyróżnień w każdej kategorii.
Kategoria klas IV-V:
miejsce I: Zuzanna Kurzydło PSP Jasień,  miejsce II: Weronika Osada PSP Uszew,  miejsce III: Dominik Mietła PSP Mokrzyska,  wyróżnienie: Kamila Górka PSP nr3 Brzesko
Kategoria klas VI-VII:
miejsce I: Aleksandra Dzieńska PSP nr 2 Jadowniki,  miejsce II: Gabriela Wełna PSP Okocim,  miejsce III: Sabrina Kowalczyk PSP Uszew,  wyróżnienie:  Eleonora Kocot PSP nr 2 Jadowniki
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie uczniów do konkursu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.