Nasz patron M.Kopernik – konkurs plastyczny

Nasz patron Mikołaj Kopernik – wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego organizatorzy: p. Dorota Wojtyś, p. Renata Libera

Popularyzując wiedzę o Mikołaju Koperniku i jego odkryciu oraz rozbudzając zainteresowania pięknem i ogromem wszechświata, zachęciliśmy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursach plastycznych i zaprezentowania swoich możliwości twórczych, których inspiracją był kosmos i postać wielkiego astronoma, a jednocześnie patrona szkoły Mikołaja Kopernika.

Konkurs dla klas II i III odbywał się pod hasłem„Kosmos w mojej wyobraźni –Tajemnie kosmosu”, a dla klas IV – VII „Mikołaj Kopernik i Kosmos” .Na konkurs wpłynęło 31 prac z klas młodszych oraz 71 z klas starszych wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Komisja w składzie: p. Dorota Wojtyś, p. Agata Rabjasz oraz p. Judyta Multan po dokładnej analizie prac nagrodziła i wyróżniła następujących uczniów:

Klasy II III  I miejsce  Lena Lewandowska  kl. 3a,  Karol Zachara  kl. 3b,  II miejsce  Karol Kura  kl. 2a,  Leonard Popiela  kl. 3a,  III miejsce  Milena Wójcik kl. 2b, Magdalena Stanisławczyk  kl. 3a, Wyróżnienie  Arkadiusz Chyćko  kl. 3c

Klasy IV –V  I miejsce  Katarzyna Franczyk  kl. 4e, II miejsce  Róża Zyznawska  kl. 4d,  III miejsce Maria Adamczyk  kl. 4e, Wyróżnienie  Maja Gorzelak  kl. 4b,  Zuzanna Drelicharz  kl. 5e,  Jakub Olchawa   kl. 5b

Klasy VI – VII   I miejsce  Karolina Machowska  kl. 7a, II miejsce  Wiktoria Kica  kl. 6c, III miejsce  Anita Ojczyk  kl. 7a  Wyróżnienie  Rebeka Sowa  kl. 7b

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Wręczenie dyplomów i rozdanie nagród odbędzie się na uroczystym apelu w obecności społeczności szkolnej.

Dorota Wojtyś