Rekolekcje Wielkopostne

W minionym tygodniu, od 7 do 9 marca,  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych.  Nauki prowadzone były przez  ks. Tomasza Starca, , S. Służebniczki: s. Sylwię Osełek, s. Katarzynę Węgiel, s. Martę Seredę, s. Bożene Fuk, s. Agnieszkę Wojnarowską, Ojców Jezuitów, O. Zbigniewa Szulczyka SJ i O. Jerzego Filipa SJ, którzy przybliżyli młodzieży postacie Bł. Karoliny Kózki,  Bł. Edmunda Bojanowskiego i  Św. Stanisława Kostki. W czwartek cała społeczność szkoły udała się do RCKB, by tam obejrzeć piękną inscenizację opartą na biografii Stanisława Kostki. Spektakl został przygotowany przez uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Biesiadkach. Natomiast w piątek, na zakończenie rekolekcji,  odbyła się Msza Święta, w której wychowankowie „trójki”  wzięli czynny udział.