Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus” 2018- trzeci etap

1 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. P. Michałowskiego w Krakowie odbył się III ostatni etap Konkursu Ortograficznego „Kaktus”, w którym wśród 31 uczniów znaleźli się reprezentanci naszej szkoły. Z finałowym dyktandem zmierzyli się Hanna Pączek z kl. 3b (wych. Renata Libera), Julia Szczebak z kl. 3 c (wych. Elżbieta Multan), Milena Tota i Jan Szczepanek z kl. 3e (wych. Inez Sumara). Najlepiej poradziła sobie uczennica z klasy 3b Hania Pączek, która znalazła się wśród 10 uczestników z najlepszymi wynikami i otrzymuje tytuł Laureata Konkursu, a pozostałe osoby wyróżnienie. Gratulujemy!

Wręczenie nagród wszystkim uczestnikom II i III etapu odbędzie się 22 marca na uroczystej gali Kaktusa, która odbędzie się w auli Uniwersytetu Pedagogicznego  w Krakowie.

Teresa Sediwy