Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III „Poeci dzieciom”2018

Dnia 12 marca 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski z cyklu „Poeci dzieciom” dla klas I – III, poświęcony poezji Juliana Tuwima.

W konkursie wzięło udział 33 uczniów z klas I-III Został on przeprowadzony w trzech grupach wiekowych. Wszyscy uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności recytatorskich. Z każdej grupy, komisja konkursowa w składzie: p. Anna Gaudnik, p. Karina Legutek oraz p. Maria Bawół, wyłoniła zwycięzców.

Najlepszymi okazali się:

Klasy I:  I miejsce – Wiktor Multan kl. I A,  Kalina Opiła kl. I B,  Martyna Śliwa kl. I D

Klasy II:  I miejsce – Kinga Klimek kl. II B,  II miejsce – Błażej Sowa kl. II B

Klasy III:  I miejsce – Tymoteusz Krzywacki kl. III E,  II miejsce – Hanna Pączek kl. III B,  III miejsce – Maja Leś kl. III D

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i solidne przygotowanie się do konkursu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorki konkursu: Anna Duch i Aneta Franczyk