Zimowisko 2018

Podczas drugiego tygodnia tegorocznych ferii zimowych tj. od 19 do 23.02 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zimowisku zorganizowanym przez UKS „ Trójeczka”.

Każdego dnia na uczestników czekało wiele zajęć i atrakcji. Uczniowie mogli wziąć udział w zajęciach na kręgielni, w różnego typu zajęciach sportowych np. aikido, piłce nożnej czy fitness. Obejrzeli też film animowany pt. „ Tedi i mapa skarbów. Wszyscy obdarzeni talentami plastycznymi, muzycznymi czy tanecznymi mogli zdobyć wspaniałe nagrody w konkursach: plastycznym i „Mam talent”. W czwartek starsi uczestnicy spotkali się w RCKB z trenerką jazdy konnej, a młodsi uczniowie przygotowali zdrowe przekąski.

Tegoroczne zimowisko dostarczało wszystkim uczestnikom wypoczynku i wiele rozrywki. Opiekunami na zimowisku były panie: Justyna Czesak, Marta Pudełek, Renata Gałek Małgorzata Klimek i Anna Żurek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ferii.