Dzień Babci i Dziadka 2018 r

Dzień Babci i Dziadka to wielkie wydarzenie rozpoczynające każdy kalendarzowy rok w naszej szkole. To niewątpliwie świetna okazja do tego, by naszych gości uraczyć miłym żartem, rozbawić i sprawić, że na ich twarzach pojawi się uśmiech i łza wzruszenia.

W tym roku spotkanie z Babciami i Dziadkami przygotowali wychowawcy świetlicy pod czujnym okiem p. Lucyny Szot. Program artystyczny był bardzo bogaty. Oprócz wierszy, piosenek i tańców głównym jego punktem było przedstawienie, w którym wystąpili nauczyciele naszej szkoły.

Na początku gości powitała p. Marta Pudełek wykonując dla nich piosenkę A. Jantar „Radość najpiękniejszych lat”. Następnie na scenie pojawiali się także kolejni nauczyciele: p. Barbara Bacik, p. Anna Biernat, p. Renata Gałek, p. Małgorzata Klimek oraz  p. Michał Seremak. Przedstawili oni mrożącą krew w żyłach historię zaginionych kotletów schabowych pt. „Panierka pod lupą, czyli babcia na tropie”. W przerwach miedzy aktami spektaklu świetlicowa grupa taneczna oraz zespół cheerleaders „Limonki” urozmaiciły inscenizację swoimi układami tanecznym.  Następnie dziadkowie otrzymali od swoich wnuków ręcznie wykonane upominki, a  słodki poczęstunek był dla nich miłą niespodzianką.