Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus”2018

8 stycznia 2018r. odbył się  w naszej szkole I etap Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego ,,Kaktus”.  32 uczniów klas trzecich zmierzyło się z trudnymi zadaniami ortograficznymi. Musieli napisać dyktando i rozwiązać trudny test. W szkolnych eliminacjach największą liczbę punktów uzyskało siedmiu uczniów: Karol Krokosz z kl. 3a (wych. Luiza Płaczek), Hanna Pączek   i Rafał Janicki z kl. 3b (wych. Renata Libera), Julia Szczebak z kl. 3 c (wych. Elżbieta Multan), Milena Tota   i Jan Szczepanek z kl. 3e oraz Anna Kożuch z kl. 3f (wych. Katarzyna Błędowska). Cała siódemka została zakwalifikowana do II etapu konkursu, który odbędzie się 30 stycznia w Szkole Podstawowej im. P. Michałowskiego  w Krakowie. Gratulujemy i życzymy dalszych  sukcesów.

Teresa Sediwy