Wspomnienie magicznego grudnia

Grudzień to czas magiczny. Pełen radosnego oczekiwania, przyjaznej atmosfery i ciepłych uśmiechów. Niezwykły świąteczny nastrój towarzyszył  uczniom już od 6 grudnia, kiedy to w mury naszej szkoły przywędrował niezwykły gość – święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Ten miły orszak odwiedził wszystkich naszych wychowanków , wręczając im słodkie upominki. Uczniowie, by pokreślić wyjątkowość tego dnia, założyli czerwone elementy ubioru. Wiele klas wraz  z wychowawcami udało się na wycieczki do kina lub na kręgielnię. Natomiast  22 grudnia w atmosferę zbliżających się świąt wprawiło nas przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy  0 a i 3 d. Było to wspaniałe widowisko słowno – muzyczne prezentujące historię narodzenia Jezusa w stajence  w Betlejem. W tym dniu we wszystkich klasach odbyły się także symboliczne Wigilie, które nasi uczniowie mogli spędzić ze swoimi nauczycielami i rodzicami.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z jasełek: www.youtube.pl