Powiatowy Konkurs Plastyczny „Trzymaj Formę Aktywnie i Zdrowo!”.

Uczennice naszej szkoły laureatkami Powiatowego Konkursu Plastycznego „Trzymaj Formę Aktywnie i Zdrowo!”.

Dnia 15 grudnia 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Brzesku odbyło się uroczyste podsumowanie oraz rozdanie nagród i dyplomów laureatom i finalistom Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Trzymaj Formę Aktywnie i Zdrowo” organizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku, pod patronatem Starosty Brzeskiego. Konkurs adresowany był do uczniów powiatu brzeskiego realizujących ww. program. Głównym celem konkursu było promowanie i upowszechnianie wśród młodzieży zdrowego stylu życia i odżywiania. Według danych organizatora do konkursu zgłoszono 52 prace, spośród których wyłoniono 5 laureatów, a pięciu wyróżniono. Z wielką satysfakcją informujemy, iż wśród laureatów znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły – miejsce II i nagrodę zdobyła Sandra Janicka z kl. 6b, a miejsce III Karolina Machowska z kl. 7a. Finalistką, która zdobyła wyróżnienie została Wiktoria Kica z klasy 6c.

Laureatkom i finalistce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Wojtyś