Event lekkoatletyczny

W dniu 30 października 2017 r.  (poniedziałek) w  naszej szkole został rozegrany Event Lekkoatletyczny w ramach programu „Lekkoatletyka dla Każdego”.

Adresatem tej imprezy byli uczniowie klas trzecich. Zawodnicy z dużym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy ćwiczyli na obwodzie stacyjnym  składającym się z 6 stacji na których pokonywały  tor szybkościowy, tor sprawnościowy , skakały przez płotki oraz rzucały oszczepem piankowym.

Zajęcia przeprowadziła  nauczycielka wychowania fizycznego Monika Dudek przy współpracy z doświadczonym trenerem LA Ryszardem Jasiczem  – koordynatorem programu „Lekkoatletyka dla każdego”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy programu „Lekkoatletyka dla Każdego” oraz słodki poczęstunek.