Święto Edukacji Narodowej 2017

W piątek, 13 października 2017 r., w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom obsługi i administracji złożyła pani dyrektor – Dorota Wójcik oraz przedstawicielki Rady Rodziców – pani Agnieszka Mastalska – Sowa i pani Joanna Fidelus.

Po części oficjalnej społeczność uczniowska zaprosiła wszystkich zebranych na artystyczną ucztę. Najpierw zaprezentowali się uczniowie klasy 3 c, którzy widowiskowo zatańczyli do melodii z filmu Desperado. Następnie przedstawiciele klasy 6 b i 6 c odtworzyli słowem, gestem i piosenką klimat szkolnego życia. Widzowie mogli obejrzeć lekcję zabarwioną dużą dawką humoru i przekonać się, że nie ma uczniów idealnych. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań skierowanych do grona pedagogicznego.  Na zakończenie wielu wrażeń zebranym dostarczył mistrzowski pokaz samby przygotowany przez podopiecznych nauczycielki tańca – pani Doroty Thomas.