Sztafetowe biegi przełajowe – powiat

Dnia 29.09.2017r. na stadionie Piasta Czchów odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe powiatu brzeskiego. Jako pierwsze wystartowały dziewczęta, które po zaciętej i pasjonującej walce uplasowali się na bardzo dobrym trzecim miejscu.

W biegu chłopców od samego początku prowadziła sztafeta z naszej szkoły i z każdym okrążeniem zwiększała przewagę. Pierwszy na metę przybiegł reprezentant naszej szkoły daleko w tyle zostawiając rywali.

Chłopcy zajmując pierwsze miejsce wywalczyli awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych wyników w przyszłości.

Reprezentacja dziewcząt: Brach Eryka, Waśniowska Julia, Zachara Maja, Chrabąszcz Julia, Amelia Sowa, Szczepaniak Zuzanna, Stypka Oliwia, Styrna Aleksandra, Wójcik Urszula, Czapkowicz Agnieszka, Woda Gabriela, Legutko Natalia.

Reprezentacja chłopców: Marecik Kamil, Kubala Marcel, Bujak Ignacy, Płoński Kamil, Mikołajek Kacper, Legutko Wiktor, Biliński Mikołaj, Bukowski Jacek, Gagatek Szymon, Król Krystian, Olchawa Jakub.