Inauguracja na Oddziale Dziecięcym w SP ZOZ w Brzesku

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 już za nami. Nadszedł czas na kolejny rok wytężonej pracy, osiągania sukcesów i zdobywania dalszej wiedzy na temat otaczającego nas świata. Równocześnie ze szkołą zaczynamy pracę na Oddziale Dziecięcym w SP ZOZ w Brzesku. Są tam organizowane zajęcia dla wszystkich uczniów szkół podstawowych, którzy w wyniku różnych sytuacji losowych znaleźli się w szpitalu.

Naszym priorytetem jest niedopuszczanie do sytuacji, w której nasi pacjenci będą mieli zaległości w nauce. Ponadto organizujemy lekcje biblioteczne, wypożyczamy książki, prowadzimy dodatkowe zajęcia plastyczne, imprezy okolicznościowe, występy; na prośbę rodziców przygotowujemy do różnych konkursów tematycznych.

Dostęp do naszych lekcji nie jest niczym ograniczony, udział w nich może wziąć każdy – nawet jeśli nie jest jeszcze/już uczniem szkoły podstawowej. Warto zaznaczyć, że nasza sala jest wyposażona w różnorodne pomoce dydaktyczne, np. mapy, plansze, gry i zabawki logiczne.

W nowo rozpoczętym roku szkolnym życzymy wszystkim wytrwałości, uśmiechu i pogody ducha na co dzień. Jednak nade wszystko dużo zdrowia, abyśmy nie musieli się spotykać na oddziale szpitalnym. Lecz kiedy już taka sytuacja zaistnieje, to z całego serca zapraszamy do naszej placówki przy Oddziale Dziecięcym .