Konkursy Matematyczne w roku szkolnym 2016/2017

Młodzi matematycy z naszej szkoły mogli swoją wiedzę i umiejętności sprawdzić w kilku konkursach, nie tylko na poziomie międzyszkolnym czy ogólnopolskim, ale nawet międzynarodowym.

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

W etapie szkolnym – 24.10.2016r udział wzięło 21 uczniów. Do etapu rejonowego, który odbył się 12.12.2016r zakwalifikowali się:  Dominik Krzemień (6c) i Mateusz Burdyl (5b)

MIĘDZYNARODOWY  KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY

– odbył się 16.03.2017r.  Udział wzięło 104 uczniów naszej szkoły, z  klas II –VI. Wyróżnienia w konkursie zdobyli z: klas II –   Łabno Jakub, Kuś Mateusz, Jakubas Marcel, Kmiecik Błażej, klas III –  Witkowski Jakub, Karaś Emilia, Kondziołka Julia, klasy IV –  Solak Maria, klasy  V  – Burdyl Mateusz, klasy VI – Kraj Maria

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS V

W etapie  szkolnym – 31.03.2017r uczestniczyło 17 uczniów. Do etapu powiatowego, który odbył się  19.05.2017r zakwalifikowali się Mateusz Burdyl (5b) i  Patrycja Sławek (5c).

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO – EKONOMICZNY –SKO

W etapie szkolnym 06.04.2017r uczestniczyło 14 uczniów z klas V i VI. W etapie szkolnym I m-ce zajął  Szymon Kuś (6c), II m-ce Dominik Krzemień (6c) i Jakub Okas (6b), III m-ce Mateusz Burdyl (5b), Wiktor Dudek (6c) i Maria Kraj (6c)

W finale, który odbył się 11.05.2017r  w PSP nr 2 w Brzesku.  I m-ce zdobył Dominik Krzemień (6c),II m-ce – Szymon Kuś (6c), IV m-ce  – Jakub Okas (6b)

W w/w został także rozstrzygnięty konkurs plastyczny na „ Najlepszy plakat propagujący SKO”, I miejsce zajęła praca uczennicy z naszej szkoły – Julii Chrabąszcz (5c)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN 2016

Udział brało 20 uczniów. I m-ce w szkole w kategorii klas 4 zajęła  Gabriela Grzebieniarz (4e), w kategorii klas 5 – Mateusz Burdyl (5b), w  kategorii klas 6 – Dominik Krzemień (6c)

OGÓLNOPOLSKIKONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY  PT. „MATEMATYKA – LUBIĘ TO!” , praca przygotowana przez uczennicę Annę Zych zajęła I miejsce w kategorii wiekowej klas IV – VI.

Wszystkim gratulujemy.

Barbara Musiał