Za nami kolejny rok szkolny

23 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uczniowie udali się na zasłużony wypoczynek, by móc zregenerować siły i powrócić we wrześniu gotowi na nowe wyzwania. Zanim jednak wszyscy wyruszymy na wakacyjne wojaże,powróćmy wspomnieniami do ostatnich dziesięciu miesięcy, które pracowicie spędzili zarówno wychowankowie jak i nauczyciele „Trójki”.

Miniony rok szkolny był przede wszystkim czasem zdobywania nowej wiedzy i rozwijania umiejętności. Ale nie tylko. Szkoła bowiem to nie jedynie ciężkie podręczniki i zadania domowe. To także miejsce, gdzie odnosi się małe i duże sukcesy, odkrywa talenty, rozwija zainteresowania i miło spędza czas w gronie koleżanek i kolegów.

Zapraszamy więc do obejrzenia filmu, który podsumowuje działalność PSP nr 3 w minionym roku szkolnym.

www.youtube.com

Uzupełnienie filmu stanowi prezentacja multimedialna, w której zaprezentowano osiągnięcia uczniów „Trójki” w roku szkolnym 2016/2017.  Sukcesy naszych uczniów – pdf

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI PRZYZNAJĄCEJ NAGRODY ZA NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE I SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA, UFUNDOWANE PRZEZ KRZYSZTOFA OJCZYKA, PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ ORAZ KRZYSZTOFA BABICZA, PREZESA UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „TRÓJECZKA” BRZESKO DLA UCZNIÓW PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W BRZESKU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Lista uczniów, którym przyznano stypendium za najlepsze wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017, ufundowane przez Krzysztofa Ojczyka – Przewodniczącego Rady Miejskiej