Drużynowe Biegi Przełajowe

MISTRZOSTWO GMINY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W piątek, 31 marca 2017r., na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego uczniowie naszej szkoły rywalizowali w drużynowych biegach przełajowych.  Zawody odbywały się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017. W kategorii szkół podstawowych zespół składał się z 6 uczniów/uczennic z rocznika 2006 i 2007 oraz 6 uczniów/uczennic z rocznika 2004-2005. Jako pierwsza na linii startu pojawiła się grupa młodsza, potem rywalizowała grupa starsza.  Dziewczęta miały do pokonania dystans 800 m, chłopcy natomiast 1000 m. Ostateczny wynik był sumą  miejsc uzyskanych przez  grupę starszą i młodszą. Do zawodów powiatowych awansowały dziewczęta i chłopcy naszej szkoły.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:
1.PSP 3 Brzesko – 111 pkt (Sowa Amelia, Legutko Natalia, Witkowska Oliwia, Stypka Oliwia, Sambor Klaudia, Brach Oliwia, Brach Eryka, Waśniowska Julia, Hudy Julia, Kowalczyk Olga, Kraj Maria)

2.PSP 2 Brzesko – 145 pkt, 3.PSP Poręba Spytkowska – 161 pkt, 4.PSP 1 Jadowniki – niepełna drużyna, 5.PSP Okocim – niepełna drużyna

Chłopcy:

1. PSP 3 Brzesko – 160 pkt (Pośladek Łukasz, Put Paweł, Leś Kacper, Smaluch Adrian, Łoboda Jakub, Okas Oliwier, Płoński Kamil, Olchawa Jakub, Hajdo Jakub, Mikołajek Kacper, Mgłosiek Nikodem, Korcyl Kamil, Sowa Kacper, Król Krystian)

2. PSP 2 Brzesko – 149 pkt, 3. PSP Poręba Sp. – 176 pkt, 4. PSP Okocim – niepełna drużyna, 5. PSP 1 Jadowniki – niepełna drużyna

Serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych wyników w zawodach powiatowych.