Biegi przełajowe – wojewódzkie

6 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGIO

Po zdobyciu pierwszych miejsc w Mistrzostwach Powiatu reprezentacje chłopców  i dziewcząt przystąpiły do rywalizacji o trofea wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się we wtorek 11 października na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu. Przy bardzo niesprzyjającej aurze i w trudnych warunkach terenowych bardzo dobrze spisali się uczniowie i uczennice naszej szkoły.

Jako pierwsze na starcie pojawiły się dziewczęta, które po zaciętej walce uplasowały się w drugiej dziesiątce.

Natomiast w kategorii chłopców na starcie ustawiło się 28 reprezentacji z całego województwa małopolskiego, reprezentacja w składzie: Paweł Put, Jakub Łoboda, Łukasz Pośladek, Jan Piłkowski, Kacper Leś, Oliwier Okas, Adrian Smaluch, Kamil Marecik, Mikołaj Biliński, Płoński Kamil, Marcel Kubala, zajęła bardzo dobre SZÓSTE MIEJSCE.

Jest to nasz największy sukces w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców. Chciałabym bardzo podziękować całej drużynie za zaangażowanie i wolę walki oraz ciężką pracę dzięki, której udało się nam znaleźć w pierwszej DZIESIĄTCE W WOJEWÓDZTWIE.