Sztafetowe biegi przełajowe-gminne

Dnia 27 września 2016 r. na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego odbyły się MISTRZOSTWA GMINY BRZESKO szkół podstawowych w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

Miło jest nam poinformować iż znakomicie w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły zajmując w rywalizacji chłopców, pierwsze miejsce.

Złote medale po wspaniałej walce wywalczyły: Paweł Put, Jakub Łoboda, Łukasz Pośladek, Jan Piłkowski, Kacper Leś, Oliwier Okas, Adrian Smaluch, Kamil Marecik, Mikołaj Biliński, Płoński Kamil, Marcel Kubala.

W rywalizacji dziewcząt uczennice naszej szkoły zajęły drugie miejsce.

W naszej srebrnej sztafecie startowały: Brach Eryka, Woda Kornelia, Zachara Maja, Kowalczyk Olga, Hudy Oliwia, Brach Oliwia, Świerczek Aleksandra, Hudy Julia, Sowa Amelia, Wiktoria Migdał.

Wszystkim naszym zawodnikom  GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w zawodach powiatowych do których zapewniły sobie prawo startu chłopcy i dziewczęta.