Zawody powiatowe w pływaniu drużynowym

5 grudnia 2016 r odbyły się na krytej pływalni w Brzesku zawody powiatowe w pływaniu drużynowym.  Nasza szkoła zdobyła dwa medale. Dziewczęta medal złoty, chłopcy medal srebrny.

„Złota drużyna” w składzie : Żak Emilia, Dadej Amelia, Dyba Klaudia, Chmielarz Maja, Brach Oliwia, Kuzak Emilia, Styrna Aleksandra, Brach Eryka.

„Srebrna drużyna” w składzie : Olchawa Jakub, Sacha Bartosz, Wołek Filip, Śliwiński Szymon, Garbień Franciszek, Babicz Bartosz, Klimas Aleksander, Piłkowski Jan.

3 marca 2017 r odbyły się Wojewódzkie Zawody w Pływaniu Drużynowym.

Szkoła wystawia 8 zawodników . Sztafeta 8×25 m styl dowolny : 4 osoby z rocznika 2006-2007, oraz 4 osoby z rocznika 2005-2004. Dodatkowo każdy zawodnik płynie indywidualnie w stylach : grzbietowym, klasycznym, dowolnym,motylkowym.

Uzyskane wyniki (czas) indywidualnie i w sztafecie zostają przeliczone na punkty – które decydują o wyniku końcowym.
Drużyna dziewcząt uplasowała się na 7 miejscu, natomiast chłopcy na 13 miejscu.