Międzyszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

W dniu 15.03.2017 r. w  odbył się po raz 4  Międzyszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 30 uczestników klas 0 – 3 ze szkół podstawowych, oraz z przedszkoli: PSP nr 3 Brzesko, PSP nr 2 Brzesko, PSP Okocim, PSP Jasień, PSP Mokrzyska, PSP nr 1 Jadowniki, PSP nr 2 Jadowniki, PSP Gnojnik, PSP Uszew,  PP Uszew, PP Gnojnik, PP nr 4 Brzesko, PP nr 1 Brzesko, PP nr 10 Brzesko, PP w Porębie Spytkowskiej, PP nr 7 Brzesko. Po burzliwych i niełatwych obradach przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Jury w składzie: Teresa Szydłowska – muzyk, Karina Legutek – Dyrektor Biblioteki Publicznej Brzesko, Alicja Koźmińska – Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Brzesku postanowiło przyznać tytuły następującym wykonawcom:

W kategorii klas O:

I miejsce Kacper Dobranowski  – PP w Uszwi, II miejsce Magdalena Mirek  –  PSP nr 2 Brzesko, III miejsceLena Łabno  –  PP nr 10 Brzesko

W kategorii klas I:

I miejsce Natalia Cholewa  –  PSP Mokrzyska, II miejsce Aleksandra Pabian  –  PSP nr 3 Brzesko, III miejsce Nadia Grabka  –  PSP nr 2 Brzesko

W kategorii klas II:

I miejsce Krzysztof Habel –  PSP Gnojnik, II miejsce Milena Tota –  PSP nr 3 Brzesko, III miejsce Hubert Klecki  –  PSP Uszew

W kategorii klas III:

I miejsce Kamila Górka –  PSP nr 3 Brzesko, II miejsce Zuzanna Kurzydło –  PSP Jasień, II miejsce Karolina Grocholska –  PSP Mokrzyska, III miejsce Kinga Tucznio –  PSP nr 2 Brzesko

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy sukcesów.

Organizatorzy: Lucyna Szot, Aneta Franczyk