Wspólnie czytamy – Świat odkrywamy w roku szkolnym 2024/2025

W roku szkolnym 2024/2025 wychowankowie świetlicy uczestniczą w cyklicznych zajęciach w RCKB, które odbywają się w każdy czwartek. Różnorodność tematyczna zajęć pozwala na to, by każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Wszystkie zorganizowane zajęcia dostarczają najmłodszym dużo pozytywnych wrażeń, pozwalają na wzajemne poznanie się i integrację, uczą współpracy w zespole oraz poszerzają wiedzę, ćwiczą umiejętności manualne, przyczyniają się do odkrywania nowych zainteresowań.
Miło spędzamy czas wykonując prace plastyczne do których wykorzystujemy różne techniki. Podczas pierwszych zajęć poznaliśmy kraj Chiny, jego tradycje, kulturę i obyczaje. Po zakończonych zajęciach dzieci wykonały ciekawe TANGRAMY.